Imprezy dla dzieci - organizacja, atrakcje, animatorzy. - wielkanoc galeria

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Brak wystarczających uprawnień, aby móc utworzyć folder rootrootcacherootpreview.

W marcu i kwietniu przyjdzie do nas Pani Wiosna, zwiastująca Święta Wielkanocne. To doskonała okazaja, by poznać świąteczne tradycje. Czy ktoś zna je lepiej od Kucharza Oliwiera, który przemierza świat ze swą nieodłączoną przyjaciółką - Kurą Klaudyną? Spotkanie z nimi to wyjątkowa mieszanka dobrej zabawy i elementów edukacji. A któż to do nas zmierza? Gospodyni Marylka i Gospodarz Jaśko! No tak, ktoś przecież musi pilnować zagrody z żywymi zwierzętami - kurczaczkami, gąskami i królkiem. 

Zachęcamy do przeżycia wspólnie tegorocznych świąt - malowanie pisanek, tworzenie świątecznych dekoracji, wielkanocne zabawy ruchowe, tematyczne zagadki, poszukiwania zaginionych jajek... Te i wiele innych atrakcji czeka na Was podczas wizyty naszej barwnej grupy. W swoich programach nawiązujemy do znanych wszystkim polskich tradycji. 

Z okazji Świąt Wielkanocnych powstał nasz autorski spektakl "Wielkanocna przygoda Antosia". Dzieci spotykają w nim babcię Bunię, dzielnego Antosia, króliczka wielkanocnego, słomianego chochoła, stracha na wróble i inne barwne postacie, wraz z którymi dowiedzą się, czym są Święta Wielkanocne. 

{gallery}wielkanoc{/gallery}

copyright by Agencja Artystyczna Niedźwiedź